ارتباط با ما 021-22262011
زمان مطالعه: 6 دقیقه
گزارش فعالیت شرکتهای تولیدی البرز پلاست و پارسیان پلیمر البرز

گزارش فعالیت شرکتهای تولیدی البرز پلاست و پارسیان پلیمر البرز

گزارش فعالیت شرکتهای تولیدی البرز پلاست و پارسیان پلیمر البرز

شرکت تولیدی و صنعتی البرز پلاست در سال 1359 با توجه تجربیات موسسین خود در زمینه عرضه انواع فیلمهای نایلون و نایلکس و نیاز منطقه با اخذ پروانه موافقت اصولی و با تولید محدود در کارگاهی کوچک در شهر صنعتی البرز تأسیس گردید .
در سال 1361 همزمان با افزایش زیربنای سالنهای تولید و انبار و افزایش ماشین آلات تولید اقدام به اخذ پروانه تأسیس نمود و همزمان بجز تولید انواع فیلمهای نایلون و نایلکس مصارف عمومی وارد حیطه تولید انواع فیلمهای نایلون کشاورزی و همچنین نایلونهای عریض اعم از کشاورزی و مصارف عمومی گردید ، که در این راه با توجه به نیاز روز افزون کشاورزان برای نیل به خودکفایی محصولات کشاورزی ، این شرکت تمام تلاش خود را در این راستا قرارداده و توانست سهم بسزایی را در راه اعتلای کشاورزی کشور عزیزمان ایران بردارد .
در سالهای اولیه بعد از جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و با توجه به دوران سازندگی و حرکت به سمت صنعتی شدن کشور ، این شرکت بر خود لازم و واجب دید ، در راه تأمین نیاز انواع فیلمهای مورد نیاز صنایع مختلف کشور در کنار مصارف کشاورزی فعالیت نموده و همچنین با تجدید ساختار مدیریتی شرکت در سال 1373 و اخذ پروانه بهره برداری در این سال و با هدف قطع واردات انواع نایلونهای صنعتی که با توجه به حجم بالای تولیدکنندگان هنوز هم بطور عمده از خارج کشور تأمین می گردید ، اقدام نماید .
در این سال با افزایش سرمایه و گسترش سالنهای تولید و تدارک ماشین آلات جدید تا سال 1375 این شرکت توانست به حجم بالای از تولید دست پیدا کند ، طوری که در این سال می توان گفت 100% شیشه های بطر کشور ، 100% صادرات سیمان کشور ، 100% صادرات انواع پودرهای صنعتی کشور و تمامی کارخانجات کاشی و سرامیک منطقه و قسمتی از کشور را پوشش داده و حجم بزرگی از نیاز انواع نایلونهای لاینر مصرفی شرکتهای گونی بافی طرف قرارداد مجتمع های پتروشیمی را تأمین نمود .
با توجه به گسترش روز افزون تولیدات و تنوع انواع محصولات صنعتی و احساس نیاز بازار ، این مجموع اقدام به احداث یکی دیگر از بزرگترین واحد تولیدی کشور در این راستا نموده است .
شرکت جدید با نام شرکت تولیدی صنعتی پارسیان پلیمر البرز در سال1384 با اخذ پروانه تأسیس در زمینی به مساحت 10.000 متر مربع واقع در شهر صنعتی البرز تأسیس گردید.
با توجه به تجارب مفید و داشتن دانش فنی موسسین و مدیریت مجموعه اقدام به نصب متنوع ترین و جدیدترین تکنولوژیهای روز در این واحد گردید ، بطوریکه این شرکت بتواند وسیعترین نیازهای کشور را پاسخگو باشد . در نتیجه شرکت پارسیان پلیمر البرز در سال1385 موفق به اخذ پروانه بهره برداری در طیف وسیعی از محصولات گردید .
این مجموعه با تعامل با بزرگترین سازندگان دستگاههای بسته بندی دنیا بطور مثال ، با سازندگان دستگاههای شرینک پک و دستگاههای شرینک پالتایزر و دستگاههای استرچ هود پالتایزر و دستگاه رول استرچ SML با حصول دانش فنـی تـولیـدات ، خـود را بـا تکنولوژیهای روز سازگار ساخته و با واردات ماشین آلات روز و با کیفیت ، خود را در زمره قویترین تولید کنندگان کشور قرار داده است.
از جمله این محصولات می توان به تولید نایلونهای عریض کشاورزی و شرینک پک تک لایه و چند لایه در عرضهای مختلف و همچنین نایلونهای شرینک پک پالتایزر و نایلونهای استرچ هود پالتایزر که از دستگاههای پیشرفته بسته بندی پالتایزر مثل MSK آلمان ، مولر آلمان ، زتی ایتالیا و رول استرچ SML ... استفاده می کنند و همچنین نایلون برای خطوط اتوماتیک در ابعاد و سایزهای مختلف برای مصارف گوناگون اعم از بسته بندی لوازم خانگی و بسته بندی انواع محصولات صنعتی و نیز نایلون رول FFS برای مصارف بسته بندی انواع محصولات پتروشیمی را بیان نموده .
این مجموعه صنعتی با در اختیار داشتن 24 خط تولیدی در انواع و سایزهای مختلف و همچنین با جذب نیروهای کارآمد و متخصص و ماهر و به روز کردن دانش فنی خود و با هدف پیشرو بودن در این صنعت ، توانسته است کشور عزیزمان ایران را از واردات بی نیاز سازد ، این مجموعه برخود واجب و لازم می داند ، با ارائه خدمات مشاوره ای مفید و سازنده جهت هر چه بهتر شدن بسته بندی محصولات صنعتی ایران زمین اقدام نموده و بدین طریق وظیفه ملی اسلامی خود را به سرانجام برساند .
این مجموعه در کنار تأمین نیاز صنایع مختلف داخلی ، توجه خاصی را نیز در راه صادرات محصولات خود معطوف داشته . بطوریکه تاکنون چندین محموله صادرات داشته و اکنون نیز در حال اخذ لیسانس دانش فنی از یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهان که در کشور آلمان قرار دارد ، می باشد .
در ضمن جدیدا دستگاه تولید استرچ از کشور اتریش با قالب 5 لایه امریکایی وارد نموده ایم ، که تولید آن ساعتی 1 تن با مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد .

البرز پلاست

پارسیان پلیمر البرز

جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرین

02122262012

دریافت مشاوره

02122262012

گالری تصاویر